Warsztat samochodowy na śląsku

Witam wszystkich bardzo serdecznie, Niedawno mam coraz większe problemy z moim samochodem. Mieszkam w niewielkiej miejscowości na śląsku i nie mogę wyszukać dobrego warsztatu samochodowego. Jednakże tak jak wszyscy na topie ludzie postawiłam pomóc sobie internetem. Wstukałam w Google  strony internetowe warszawa i pokazały mi się firmy oferujące usługi. Zatelefonowałam do niektórych z nich i wybrałam przez telefon najbardziej korzystną dla mnie finansowo ofertę. Przyjechałam na miejsce i zostawiłam mój samochód , który ledwo dojechał . Po 3 dniach dzwoni Pan i mówi że pojazd jest już sprawny, zażartował, że mogę nawet się ścigać. Po dojechaniu na miejsce byłam bardzo mile zaskoczona bo naprawa okazała się tańsza niż się spodziewałam.

Dlatego mogę śmiało polecić warsztat samochodowy śląskie dla osób które nie maja swojego mechanika. Nie biorą wiele za usługę, a pojazd działa jakby był nabyty w salonie. Co bardzo ważne Pan poinformował mnie, ze w razie jakich problemów mogę przyjechać i naprawią go w ramach gwarancji. Na szczęście nie musiałam z niej skorzystać. Ochoczo polecam to kobietą, gdyż mechanicy mają nas za ludzi kompletnie nie znające się na rzeczy i wielu z nich próbuje naprawić nam pojazd oszukując nas. Powymieniają części, które były dobre, a zapłacimy za to fortunę.

Dlatego warto jest skorzystać ze sprawdzonych serwisów samochodowych, a o ile takich nie posiadamy to poszukajmy w internecie. Nie jedźmy na miejsce porozmawiajmy telefonicznie, opiszmy problem i oczekujmy konkretnej wyceny. Ażeby w przyszłości nie okazało się, że pojazd po serwisie jest dalej zepsuty.

Możliwość komentowania jest wyłączona.